Anno 2070

Strateji ve Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 1.03 GB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Ubisoft
Yıllardır beğenilen bir seri olan ANNO' nun yeni oyunu Anno 2070 sizlerle.
Yıllardır beğenilen bir seri olan ANNO' nun yeni oyunu Anno 2070 sizlerle.

İlk oyun olan Anno 1701' den sonra serinin ikinci oyunu bizi ilerisi yerine geçmişe yani 1404 yılına götürmüştü. Şimdi 3. oyun ile çok ileri bir tarih olmasa da geleceğe yani 2070 yılına götürüyor.

Oyunda küresel ısınma bütün kutupları eritiyor. Bu yüzden deniz seviyeler oldukça yükseliyor. Oyunda bizim misyonumuz ise kendini kurtarmaya çalışan insanlığa yardım etmek.

Oyunumuzda The Eden Initiative (Ecos), The Global Trust (Tycoons) ve S.A.A.T. (Tech) olmak üzere 3 farklı tür bulunuyor. Eco' lar çevreci kişilikler. Her ne kadar Eco?lar yavaş yavaş gelişseler de sağlam adımlar atıyorlar. Bu yüzden ekonomileri çok büyümüyor ancak dengede kalıyor ve size bir nevi güven veriyor. Tycoon' lar ise biraz daha para sever bir tür. Endüstriyel bir topluluklar ve çok hızlı bir şekilde büyüyorlar. The Tech grubu teknolojiye dayalı bir topluluk. Tech' leri bir destek fraksiyonu olarak görmemiz mümkün. Ar-Ge konusunda oldukça faydalılar ve ellerinde hep en yeni ve en güçlü teknoloji bulunuyor. 

Anno 2070' de gelişen ve güçlenen ekonominizi etraftaki adaları istila ederek koruyor ve bu şekilde varlığınızı sürdürmeye uğraşıyorsunuz. Hem üretim alanında hem de parasal alanda kurduğunuz binalar, o binaların ürettikleri veya size sağladığı diğer avantajlar ve bunların yanında halkınızdan topladığınız vergiler sayesinde ilerliyorsunuz.

Farklı konusu ile ilginizi çekebilecek keyifli bir oyun. İnsanlığın geleceğinde siz de söz sahibi olmak istiyorsanız oyunu mutlaka oynamalısınız. Şimdiden iyi eğlenceler.
Daha Fazla Göster
Anno 2070 indir